İş Bankası Stajyer Üniversite Öğrencileri Alımı

İş’te Staj

Kariyerine bankacılık alanında yön vermek isteyen üniversite öğrencilerinin iş yaşamına uyum süreçlerine katkıda bulunmak ve deneyim kazanmalarını sağlamak amacıyla Şubelerimizde ve Genel Müdürlük Bölümlerimizde staj programı uygulanmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler.

Nasıl Başvuracaksınız?

Bankamıza yapılacak staj başvuruları yalnızca “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. Staj başvurusunda bulunabilmek için Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük Birimlerimiz aracılığıyla staj başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

Staj uygulamamıza başvuruda bulunabilmek için sitemizin Başvuru sayfasında yer alan “İş Başvuru Formu” aracılığı ile aşağıda belirtilen işlemleri yapmanız gerekmektedir.

1- “Kişisel Bilgiler” sayfasının “Başvuru Tipi” alanındaki “Staj” değerini seçili hale getiriniz.
2- İkamet ili, cep telefonu, e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduysa güncelleyiniz.
3- Eğer herhangi bir vakıf üniversitesinde burslu okuyorsanız “Öğrenim Bilgileri” sayfasının “Lisans bilgileri” alanından “Burs Tipi”ni seçiniz ve “Burs Oranı”nızı belirtiniz. Eğer herhangi bir vakıf üniversitesinde burs almadan okuyorsanız “Burs Tipi” alanından “Burs Yok” değerini seçiniz. Bu durumda “Burs Oranı” alanında herhangi bir seçim yapmanız gerekmemektedir.
4- Aktif hale gelen “Staj” sayfasını doldurunuz ve sayfanın altında yer alan “Sakla ve Bir Sonraki Bölüme Geç” butonunu tıklayınız.

Staj için başvurunuz bu şekilde gerçekleşmiş olacaktır. Özgeçmişinize ve ikamet adresinize uygun bir staj pozisyonu bulunduğu takdirde tarafınızla iletişime geçilecektir.